GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5166113
nr 516 6113
Matservisdelar
18 del, Utschneider [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:30:55
150 kr
150 kr
200 kr